Loading...
ТруТоріал
Click to order
Total: 
Payment method

Про Takava

«люди, музика, TAKAVA» –
Місце, куди хочеться повертатися знову і знову!

Одна велика сім'я четвертої кавової хвилі.

Чотири спешелті кав'ярні, які уособлюють найсучасніший унікальний підхід до індустрії, неймовірну любов до кави, до людей, до музики та творчості вцілому.

Наш головний продукт – кава. Продукт, який не може залишити байдужим, адже проходить такий довгий і цікавий шлях.
Кожна ягідка проростала у відповідних їй кліматичних умовах, збиралась, оброблялась, транспортувалась, обсмажувалась за відповідними профілями, аж поки потрапила за бар, де підхід та увага професіоналів дбайливо обійняли кожне зерня, прослідкували за кожним нюансом, та подали гостю його ідеальну чашку, авторський кавовий коктейль, тим самим створивши вечірку, або приємний спогад.
ТAKAVA вміє притягувати найкращих, саме тому за баром кайфують профі зі стійким характером, метою та цілями в житті, а в залі та за брю-баром розміщуються не просто гості, а щасливці: активні, сучасні, творчі, прагнучі. Між людьми створюється ідеальна синергія, народжується дружба, любов та співпраця.

В TaKava свій підхід і до дизайну, який створили брати Олександр та Володимир Юдіни. Нашу першу локацію на Великій Васильківській 43/16 ми називаємо Мельбурн.

Другу - у фасадному приміщенні ТРЦ Арена Сіті – Сіднеєм. Відвідавши третю локацію, у ТРЦ Рівер Молл, можна відчути себе на Балі. А прийшовши на Поділ – виявляєшся в Берліні.
Кожен дизайн унікальний, проте їх об'єднують матеріали, які використовуються – це мідь, бетон, та натуральне дерево. Надпрофесійно технологічно обладнані бари допомагають створити ідеальну атмосферу, смак, стиль. А ідеально продумані нюанси допомагають злагодженій і приємній роботі.

TAKAVA – є великою частиною життя кожного з нас, разом ми просуваємо кавову індустрію та творимо нову історію!